143Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Mobil Seslichat Odaları

Mobil Seslichat Odaları

Merhaba Mobil Seslichat Odaları 2017 yıllarından beri günümüz'de en harika ve özellikleriyle göz kamaştıran bir seslichat platformuna imza atmıştır. Sesli chat Odalarımıza mobil,tablet,Android'lerden ücretsiz üye olma gereksinim'i bile duymadan rahatlıkla giriş yapabiliceksiniz. Mobil odalarımızda Robot'lar tarafından sizlere sorulan sorular'ı dilerseniz cevaplar dilerseniz robot'u engelleyebiliyorsunuz. Zeka ve bilgi amaclı yapılan teknik robot süper zeka olarak bilinmektedir.

Seslichat özelliklerimiz'den birçoğu donanımsal farklar yaratmaktadır. Sizler bu farkı sadece sitemiz içerisinde görebiliyorsunuz. Özellikleri kullanabilir, Arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz. Site içerisinde harici bir sayfa açmadan müzik dinlemek, kullanıcılar hangi sohbet odalarında barınıyor ve aktif halde olduğunu görebilirsiniz. Sitemiz içerisinde günümüzde hergün dinlediğimiz müzikler'den artık sizde sıkılmadınız mı ? 

 

CanLı Sohbet tadında Müzik keyfini çıkarın. Arkanıza yaslanın ve sohbet'e dahil olunuz. Sitemiz içerisinde Oda sahibi, ve yetkili (GÖREVLİ) olmak istiyorsanız yöneticiler tarafından bilgi edinebilirsiniz. Sitemiz sizden hiçbir ücret talep etmeksizin aramızda birer kurucu veya site sahibi adayı olabilirsiniz.Çevrenizdeki arkadaşlarınız'ı seslichat seslisohbet sitemize davet edebilir hatta yetki alımına siz bile bakabilirsiniz. Keyifli sohbetler dileriz. 

18 Kas 2017 234 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder

Seslichat

Seslichat